Son Dakika

Soner Arıca: Çocukluğum bugünün dünyasına göre cennet gibiydi

A A

23.12.2021 - 02:11 Son Güncelleme:

TRT Müzik ekranlarında yayınlanan 'İpek Yolu' programına konuk olan pop müzik sanatçısı Soner Arıca, Karadeniz'de geçen çocukluk yıllarını anlattı.

Soner Arıca: Çocukluğum bugünün dünyasına göre cennet gibiydi

Programın sunucusu İpek Açar'ın Karadeniz'de geçen çocukluğunu sorması üzerine Soner Arıca, "Çocukluğum şahaneydi. Çocukluğumda masumiyet çok yüksekti. Bugünün dünyasıyla karşılaştırdığımızda cennet gibiydi. Komşularımızdan gördüğüm kaliteli ilgiyle büyüdüm" dedi.

Kalabalık bir ailede büyüdüğünü belirten şarkıcı, "İstanbul'a ilk geldiğimde bağırarak konuştuğumu fark etti arkadaşlarım. Kalabalık bir sofrada düşünsenize, tuzu, ekmeği bile isterken isteğimi duyurmak için yüksek sesle konuşuyordum" ifadelerini kullandı.

Arıca, "Bilerek hiç kimseye zarar vermedim. Bilmeden yaptığım bir şey olursa paşalar gibi özür dilerim. O özrü kabul ettirene kadar da defalarca tekrar ederim" şeklinde konuştu.

Yıllardır değişmeyen formda fiziğinin sırrı sorulan Soner Arıca, "Modellik zamanımdan kalan alışkanlık sistemim var. Zaman zaman ara versem de sporla hep bir ilişkim var. Arada bir ipin ucu kaçsa da beslenme ve uyku düzenimi de dengelemeye çalışırım ama en önemlisi içsel enerji" dedi.