Son Dakika

Bugün çeyrek altın, gram altın ne kadar oldu? 23 Kasım Pazartesi altın fiyatları | Video

A A

23.11.2020 - 08:03 Son Güncelleme:

Geçtiğimiz hafta sert bir düşüş yaşayan altının yeni haftada nasıl seyredeceği merak ediliyor. 23 Kasım Pazartesi günü için altın fiyatlarında sorgulamalar başladı. Merkez Bankası’nın faiz açıklaması sonrası düşüş eğilimi gösteren altın fiyatlarında son durum nedir? Bugün çeyrek altın, gram altın ne kadar oldu? 23 Kasım Pazartesi altın fiyatları detayları haberimizde.

Altın fiyatlarının son durumu haftanın ilk işlem gününde en çok merak edilen konulardan biri oldu. Covid-19 aşısında yaşanan olumlu gelişmeler ve de Merkez Bankası faiz kararı sonrasında ise düşüşe geçen altının haftanın ilk günü olan 23 Kasım Pazartesi günü nasıl bir çizgide ilerleyeceği takip ediliyor.

Altın fiyatları geçtiğimiz günlerde dünyada yaşanan gelişmelerden etkilenerek dalgalı bir eğilim sergiledi. Ons altın fiyatlarında aşı haberlerinin etkisiyle geri çekilme başlamıştı. Altın fiyatları dolar kurunun TL karşısındaki sert düşüşü sonrası rekor seviyelerin altına inmişti.

Analistler, yeni tip koronavirüs salgınında ikinci dalga endişelerinin altının ons fiyatını son 8 yılın en yüksek seviyelerinde tutmaya devam ettiğini belirtiyor. Uzmanlara göre, 450 seviyelerini gören altın düşüşüne devam edebilir ve 420 lira bandına inebilir. Peki, bugün çeyrek altın, gram altın, tam, altın, yarım altın ne kadar?

23 KASIM ALTIN FİYATLARI

Gram altın bugün ne kadar?

Gram altın, 23 Kasım Pazartesi günü 460 TL'den işlem görüyor.

Çeyrek altın bugün ne kadar?

Çeyrek altın alış fiyatı 750 TL, satış fiyatı 774 TL,

Yarım altın bugün ne kadar?

Yarım altın alış fiyatı 1500, satış fiyatı 1544 TL,

Cumhuriyet altını bugün ne kadar?

Cumhuriyet altını alış fiyatı 3.000,90, satış fiyatı 3.094,20TL,

22 ayar bilezik bugün ne kadar?

22 ayar bilezik alış fiyatı 421, satış fiyatı 425 TL'den işlem görüyor.