Son Dakika

Çılgın Sayısal Loto 22 Aralık 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

A A

22.12.2021 - 17:43 Son Güncelleme:

22 Aralık 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları bugün canlı yayında belli olacak. Süperstar ve Joker numaraları ile kazançlarını katlayacak olan talihli adayları 105 milyon 838 bin liralık büyük ikramiyenin isabet edeceği rakamlar için geri sayıma başladı. Peki, 22 Aralık 2021 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak?

Çılgın Sayısal Loto 22 Aralık 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarı 106 milyon liraya yaklaştı. Şans oyunu tutkunları çekilişte isabet edecek talihli rakamları canlı yayında öğrenecekler. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar…

22 ARALIK 2021 SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sayısal çekilişi çarşamba günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

 

Süperstar ne kadar ikramiye verir?

Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar'ın verdiği ikramiyeler ise şöyle;